Якісні послуги, комфортне перебування працівників, пацієнтів та відвідувачів КНП «Коростенська міська лікарня Коростенської міської ради» – один із важливих пріоритетів Коростенської міської ради

29 Листопада 10:11

Важливі та швидкі зміни в КНП «Коростенська міська лікарня Коростенської міської ради» розпочалися одразу з приходом на посаду генерального директора Сергія Ковердуна.  Ми вже неодноразово інформували громаду про  будівництво та капітальні  ремонти,  реконструкцію підвального приміщення на сучасне укриття,  купівлю сучасної апаратури, які вдосконалюють якість надання медичних послуг в місті. На сьогодні вже благоустрою на території медичного закладу можуть позаздрити і інші громади.  Починаючи з затишних альтанок, красивих клумб, а на сьогодні – розширених стоянок для автомобілів, які вміщують близько двохсот авто, та закінчуючи асфальтованою дорогою, бруківкою на території та на під’їзді до лікарні. За останні роки лікарня змінилась суттєво накраще. Наразі проводиться капітальний ремонт офтальмологічного відділення, яке невдовзі запрацює оновлене. За кожну витрачену гривню генеральний директор Сергій Ковердун постійно звітує:

Усі ці кроки направлені на задоволення потреб пацієнтів та на підвищення рівня медпослуг та комфорту для жителів нашої громади.