Презентація унікальної профорієнтаційної настільної гри «JustLife»

28 Листопада 16:23

Наша Коростенська молодь взяла активну участь в інноваційній глобальній програмі для молоді UPSHIFT, дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що реалізується у понад 40 країнах. Програма надає молоді й підліткам навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Учасники програми UPSHIFT створюють проєкти, що мають на меті вирішити проблеми пов’язані з екологією, освітою, ментальним здоров’ям, розвитком дітей та молоді, допомогою ВПО та інші. В Коростені за даною програмою створені та запрацювали три прєкти. Один  з яких  сьогодні в залі зсідань Коростенської міської ради  презентувала  команда  Just life. Мета проєкту: розширити знання підлітків та молодих людей у виборі майбутньої професії, зорієнтувати на професію та вибір ВУЗу.  Один з шляхів вирішення даної проблеми розробила молодь Коростенщини, команда  Just life: Валерія Куприненко, Марія Давидюк, Станіслав Вигівський. Юні активісти створили  профорієнтаційну гру, яка  побудована на основі логіки. Ця гра вже використовується освітніми закладами в багатьох куточках України.

В ході презентації гри відбувся активний діалог між молодою Коростенською командою  Just life  та очільниками Коростенської територіальної громади: першим заступником міського голови Володимиром Вигівським, заступником міського голови Наталією Чижевською, начальником Коростенської військової адміністрації Олегом Рябим. Були обговорені проблемні  питання молоді: створення молодіжного простору для дітей та підлітків в Коростені, якість надання освітніх послуг та система освіти, вибір професії, інформаційно-комунікативна співпраця з владою та відношення молодих людей до діяльності гілок влади.

На завершення спілкування перший заступник міського голови Володимир Вигівський наголосив:

«Ми готові до співпраці з молоддю, маємо велике бажання допомогти у створенні молодіжного простору, щоб була можливісь для талановитої молоді гуртуватися навколо цікавих ідей, навчатися самим і навчати інших і в майбутньому реалізовувати свої ідеї, проєкти саме в нашому регіоні, в  Коростенській громаді, зокрема».