Топ теги:
Попередження

Хороші результати на командному чемпіонаті України з легкої атлетики.

28 Вересня 13:18

З 24 по 26 вересня у Івано-Франківську проходив Командний чемпіонат України з легкої атлетики. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни. За результатами змагань І місце виборов Сотник Андрій (біг з перешкодами на дистанції 2000м). Якухно Ганна отримала срібну нагороду з бігу на дистанції 400м, бронзову нагороду з бігу на дистанції 200м та у складі збірної команди Житомирської області виборола золоту нагороду з естафетного бігу. Учениця міської гімназії Полянівська Яна (біг на дистанції 800м та 1500м) дісталась фінішу четвертою. Прищепчук Руслан (естафетний біг) дістався фінішу п’ятим, а з бігу на дистанції 800м фінішував десятим. Учениця НВК №2 Андрійчук Юлія (біг на дистанції 800м) дісталась фінішу дванадцятою та виконала норматив на присвоєння ІІ спортивного розряду. Вітаємо наших спортсменів з гарними результатами та бажаємо досягнення нових спортивних вершин.