Оголошення про проведення установчих зборів щодо формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради.

20 Вересня 14:04

05.11.2021 року о 15.00 в актовому залі (вул. Грушевського, 22, І поверх) відбудуться установчі збори щодо формування складу молодіжної ради при виконавчому комітеті Коростенської міської ради.
До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:
– представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Коростенської міської територіальної громади;
– представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським самоврядуванням кожного навчального закладу;
– жителями Коростенської міської територіальної громади.

Для участі в установчих зборах кандидатом до ініціативної групи до 05.10.2021 р. подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Кандидатові при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу.
До заяви додаються:
– прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;
– біографічна довідка (резюме) делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації тощо;
– мотиваційний лист;
– інформація про отримання інститутом громадянського суспільства, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого таким інститутом представника на обробку його персональних даних.
Жителі Коростенської міської територіальної громади до заяви додають:
– біографічну довідку (резюме) із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, досвіду організації та проведення заходів для молоді, контактної інформації тощо;
– мотиваційний лист;
– згоду на обробку персональних даних.

Важливо! До складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Документи приймаються щоденно з 08.00 до 12.00 год. та з 13.00 до 17.00 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: вул. Грушевського, 22, к. 16. Телефон для довідок: 9-65-65.