Коростенці вдало виступили на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби.

26 Серпня 10:03

24 серпня в Олевську відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвяченний 30-ій річниці Незалежності України. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби (тренер Білоус Владислав Олександрович). За результатами змагань учень міської гімназії Титюк Матвій (вагова категорія 38кг) та учень ЗОШ №3 Вигівський Данило (вагова категорія 50кг) вибороли І місце. Учень ЗОШ №1 Зінькевич Олександр (вагова категорія 38кг), учень ЗОШ №9 Ткачов Володимир (вагова категорія 50кг) та учень ЗОШ №5 Андрієнко Данило (вагова категорія 52кг) здобули бронзові нагороди. Вітаємо коростенських борців з хорошим результатом та бажаємо досягнення нових спортивних висот.