Громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» впроваджують сортування відходів

1 Березня 10:35

65 громад-учасниць Школи муніципального менеджменту відходів (ММВ) з Полтавської, Рівненської, Житомирської, Львівської, Одеської, Волинської та Закарпатської областей отримали 585 контейнерів для роздільного збирання відходів. Ініціатива реалізована ГО «Еколтава» в межах проєкту «Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні» за сприяння Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Зокрема в Коростенській громаді розмістили контейнери, призначені для сортування скла, пластику та паперу, у будівлі Коростенської міської ради, центрі надання адміністративних послуг та Коростенській міській центральній бібіліотеці. Ця практика допоможе відокремити матеріали, які можна переробити, від тих, що є непридатними до ресайклінгу. Кількість зібраних відходів буде фіксуватися кожні два місяці, і громади передаватимуть вторсировину на подальшу переробку спеціальним підприємствам.