Відкритий чемпіонат Коростенської міської територіальної громади з футзалу серед аматорських команд “Футбольна ліга Коростенщини”

1 Березня 9:13

29 лютого 2024 року відбулось офіційне закриття Відкритого чемпіонату Коростенської міської територіальної громади з футзалу серед аматорських команд “Футбольна ліга Коростенщини”, який відбувся в рамках реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту у Коростенській міській територіальній громаді на 2021-2025 р. Чемпіонат проводився за ініціативи керівника ГО “Коростенська футбольна школа” Цалка Андрія Віталійовича. У чемпіонаті взяли участь вісім команд Коростенщини. Переможцями чемпіонату стала команда “МПК” Коростень здобувши перемогу над командою “Колос” Бондарівка. Третє місце посіла команда “Вінер” Коростень. Міський голова Володимир Москаленко привітав учасників та переможців чемпіонату. За призові місця було вручено нагороди.