Топ теги:
Попередження

Гарні результати на Кубку Житомирської області з армспорту.

23 Листопада 8:37
21 листопада у Новограді-Волинському проходили змагання Кубку Житомирської області з армспорту серед осіб з інвалідністю. Коростенську міську громаду на змаганнях представляли спортсмени Коростенської ДЮСШ (тренер Палєха Олександр Юрійович). За результатами змагань Ковальчук Андрій (вагова категорія до 65кг) у змаганнях на ліву руку виборов ІІ місце, та у змаганнях на праву руку – ІІІ місце. Лесько Олексій (вагова категорія 90кг) у змаганнях на ліву та праву руку виборов І місце. Стужук Віталій (вагова категорія +85кг) у змаганнях на праву руку став срібним призером. Утоплов Дмитрій (вагова категорія 40кг) у змаганнях на праву руку виборов срібну нагороду. Пархомчук Олександр (вагова категорія 90кг) у змаганнях на праву руку виборов ІІІ місце та ІІ місце у змаганнях на ліву руку. Палєха Олександр (вагова категорія +75кг) у змаганнях на ліву та праву руку став чемпіоном області.