Топ теги:
Попередження

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку

23 Листопада 8:28

Відповідно до ст.5, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє про оприлюднення проектів документу державного планування (далі – ДПП) та звітів про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування (далі – Звіт) «Програма економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2022 рік», «Стратегічний план розвитку Коростенської міської територіальної громади до 2030 року», «План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Коростенської міської територіальної громади до 2030 року», «Програма розвитку земельних відносин Коростенської міської територіальної громади на 2022-2026 роки» (далі – Програма, Стратегічний план, ПДСЕРК, Програма земельних відносин).

Мета Стратегічного плану полягає у визначенні стратегічних і оперативних цілей та завдань до них, що сприятимуть розвитку конкурентоспроможності та інноваційності пріоритетних галузей економіки громади на засадах наявних переваг та можливостей для досягнення сталого соціально-економічного розвитку території, нарощення темпів приросту валового продукту громади, створення сприятливих та комфортних умов життєдіяльності людини. Основною метою Програми є визначення основних пріоритетів розвитку всіх галузей у 2022 році, обґрунтування проблемних питань розвитку та висвітлення основних досягнень у 2021 році. Мета ПДСЕРК є підтримка ініціативи скорочення викидів парникових газів, в тому числі СО2, на території, що підпорядкована міській територіальній громаді, щонайменше на 30% відносно рівня викидів СО2 у базовому 2012 році та забезпечення адаптації міської територіальної громади до змін клімату. Реалізація Програми земельних відносин сприятиме повноцінному регулюванню земельних відносин та управлінню земельними ресурсами Коростенської міської територіальної громади; раціональному використанню та охорони земель, ведення державного земельного кадастру; створенню оптимальних умов для суттєвого збільшення соціального, інвестиційного і виробничого потенціалів землі, зростанню її економічної цінності.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування – Коростенська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО – 22.11.2021р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 діб, тобто з 22.11.2021р. по 22.12.2021р.

Спосіб участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій за адресою м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб.36, 37 або на електронну пошту kor.ekonom@ukr.net.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектами:

  • Програма, Стратегічний план, ПДСЕРК, звіти та екологічна інформація, у тому числі пов’язана із здоров’ям населення, що стосується ДДП – Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради, вул. Грушевського, 22 (каб. 36,37)
  • Програма земельних відносин, звіт та екологічна інформація, у тому числі пов’язана із здоров’ям населення – Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради, вул. Грушевського, 22 (каб. 11, 4).

Орган, до якого надаються зауваження – Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Строки подання зауважень та пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 22.11.2021р. по 22.12.2021р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується ДПП – Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Звіт про Стратегічну екологічну оцінку доступне на офіційному сайті в розділі «Економіка» – «Стратегічна екологічна оцінка».

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія