Топ теги:
Попередження

Гампель Анатолій Ісаакович

11 Жовтня 16:29

Гампель Анатолій Ісаакович 12 років пропрацював у вагонному депо міста Коростеня: пройшов шлях від слюсаря до майстра інструментального цеху.

В 1986 році переїхав на постійне місце проживання в місто Ноябрьськ. Працював начальником цеху виробничого об’єднання «Ноябрьськнафтогаз». В 1990 році Анатолій Ісаакович став головою кооператива «Мобільний», який займався перевезенням пасажирів в місті. В 1991 році організував виробничо-комерційну фірму «Нордсектикс», яка через декілька років була перетворена в відкрите акціонерне товариство «Аляска», і Анатолій Ісаакович став його генеральним
директором.

В 1993 році закінчив Київський торгово-економічний інститут. Почесний громадянин міста Ноябрьська. За фінансової підтримки Анатолія Ісааковича був створений та встановлений пам’ятник княжні Малуші та князю Володимиру.

За вагомий особистий внесок в розвиток міста, безкорисливе служіння громаді міста Коростеня рішенням 43 сесії V скликання від 20.08.10р. №6 присвоєно звання “Почесний громадянин міста Коростеня“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія