Топ теги:
Попередження

Допомога Коростенської ДПІ у заповненні форми № 20-ОПП

1 Червня 8:43

  Відповідно до  норм  Податкового кодексу України (п.63.3 ст.63) платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків шляхом подання Повідомлення за формою № 20-ОПП.

Повідомлення за ф. № 20-ОПП заповнюються наступним чином:      – при першому наданні – зазначаються всі об’єкти оподаткування;      – при наступному поданні – зазначається новий об’єкт оподаткування або об’єкт оподаткування щодо якого відбулися зміни.

 Повідомлення подається протягом 10 робочих днів після  реєстрації, створення чи відкриття об’єктів до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

     Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Інформацію про об’єкти оподаткування  можна переглянути в приватній частині Електронного кабінету.

Платники податків можуть подати повідомлення за ф.№ 20-ОПП засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронних довірчих послуг або безпосередньо до  контролюючого органу за основним місцем обліку юридичної особи у паперовому вигляді.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія