До Дня захисту дітей ГО «Жіноча Рада міста» організувала благодійний захід  для дітей Героїв

3 Червня 16:08

До Міжнародного дня захисту дітей, яке відзначається щорічно 1 червня,  за підтримки міського голови  Володимира Москаленка, Жіноча Рада міста, організувала благодійний захід для діток загиблих захисників України,

Більше сорока  юних глядачів відвідали кінотеатр «Прем’єра», де переглянули кінофільм «Уявні друзі».  Фантастична історія розповідає про дівчинку на ім’я Бі, яка виявляє, що може бачити уявних друзів, розповідаючи про свої чарівні пригоди та зв’язок між забутими друзями.

По завершенню зустрічі всім побажали міцного здоров’я, мирного неба, щастя та здійснення їх дитячих мрій.

Жіноча Рада міста, висловлює слова вдячності  за надання благодійної допомоги: директору  кінотеатру «Прем’єра» ФОП Малюку Ігорю Володимировичу та адміністрації.

Спасибі Вам люди добрі за розуміння та допомогу!

Голова Жіночої  Ради  міста                                           Світлана ЗАГОРУЙКО.