Депутати Коростенської міської ради з навчально- ознайомчим візитом відвідали заклади освіти

28 Травня 13:05

27 травня депутати Коростенської міської ради на чолі з секретарем міської ради Олександром Олексійчуком та заступником міського голови Олександром Синицьким з навчально- ознайомчим візитом відвідали заклади освіти.
Обранці побували у відділі освіти виконавчого комітету КМР, КУ «Центр дитячої та юнацької творчості»КМР, КУ «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників» КМР, художньому та хореографічному відділі школи мистецтв, міськму ліцей №6, ДНЗ №14, гімназії №7, НВК №12, ДНЗ №17.
У ході поїздки депутати міської ради поспілкувались із директорами навчальних та завідуючими дошкільних закладів, ознайомились із проблемними питаннями та матеріальним забезпеченням установ, вели розмову про реформу освіти та готовність закладів середньої освіти до нового формату надання освітніх послуг.