Топ теги:
Попередження

З Днем міста !!

28 Травня 12:03

У нашому житті є багато свят, як особистих, так і офіційних. Але є дати, які займають особливе місце в наших серцях. Одна з таких – День Народження рідного міста.
Це свято об’єднує всіх, кому дорогий Коростень, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Коростеню виповнюється 1316 років. І ми частина його історії – велика коростенська родина.
Щороку наше місто змінюється, стає світлішим, більш затишним, комфортним і сучасним. З нас беруть приклад інші міста України. І за всі досягнення Коростень вдячний своїм жителям: працьовитим, наполегливим, талановитим, гостинним і незламним.  Я дякую кожному за ту плідну працю, за ті починання, наміри та вчинки, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, на покращення добробуту коростенців. Завдяки вам, ми маємо величезний потенціал, аби Коростень став містом, де хочеться почати нове життя і ростити своїх дітей.
День міста – ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. У цей час, коли триває боротьба з пандемією коронавірусу,  нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей. Хочеться, щоб з кожним роком Коростень розквітав і  ставав гарнішим, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими,  добрішими і милосерднішими, щоб свято іменин нашого міста завжди єднало і гуртувало нас в одну велику Коростенську  родину.
Нехай у місті панує мир, суспільна злагода, родинний затишок, любов та достаток. Хай квітне наш рідний Коростень! Будьте щасливими, шановні коростенці!
Бережіть і любіть свій дім, свою  маленьку Батьківщину. З Днем міста!
 
Міський голова
Володимир Москаленко
 
 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія