1 жовтня відзначається День людей похилого віку.

1 Жовтня 13:53

1 жовтня відзначається День людей похилого віку.
Українське суспільство з особливою повагою ставиться до найстарших представників громади. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління та є прикладом для наслідування.
Сьогодні традиційний святковий захід відбувся в КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці». Підопічним та гостям закладу святковий концерт подарували працівники міського Палацу культури ім.Т. Шевченка, теплі слова вітань звучали від голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка, заступниці міського голови Коростенської МТГ Наталії Чижевської, голови Коростенської РДА Юрія Тарасюка, голови районної ради Юлії Гаєвської, помічниці Народного депутата України Володимира Арешонкова.
Дякуємо всім коростенцям поважного віку вам за багаторічну самовіддану працю на благо нашої громади, безмежну доброту і мудрість. Ми пишаємося та поважаємо кожного.
Нехай життя продовжує бути активним та різнобарвним, а у ваших родинах завжди пануватиме затишок та добробут. Здоров’я та довгих років життя!