10 Листопада 16:24

Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Цього дня в усіх закладах освіти Коростенської міської територіальної громади було проведено цікаві заходи: челенджі, фотоквести, літературні читання «Від рідного слова ти сил набирайся…», «Мова – народна перлина, нею завжди дорожіть», ранкові кола: «Мова – це диво, з нею людина розумна й щаслива», «Чи ідеш ти міською дорогою, чи то стежкою на селі – говори українською мовою, українською говори», конкурси есе «Значення мови для людини», конкурси знавців української мови «У світі рідного слова», години спілкування: «Мова моя рідна, мова солов’їна», «У ріднім слові цілий світ», квести «Мово моя українська», усні журнали «Моя рідна мова», виготовлення лепбуків та арт-буків власними руками. Традиційним в День української писемності та мови є написання радіодиктанту національної єдності. Цього року в онлайн режимі учні та педагоги закладів загальної середньої освіти долучилися до написання XXI Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.