Нові автобуси для учнів Коростенської громади

28 Грудня 16:55

28 грудня Коростенська громада отримала два автобуси для Грозинського ліцею та Малозубівщинського ліцею серед 26 громад області! 28 шкільних автобусів придбано за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації за кошти державної субвенції на умовах співфінансування з місцевих бюджетів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2023 року №418.

Відділ освіти щиро дякує міському голові, депутатам Коростенської міської ради, які підтримали рішення про участь у державному проєкті та виділення коштів для співфінансування закупівлі шкільних автобусів з метою забезпечення та покращення умов підвезення учнів і педагогів до місць навчання та у зворотному напрямку.

Дякуємо за підтримку та розуміння освітянських проблем Житомирській обласній військовій адміністрації! Детальніше: https://oda.zht.gov.ua/news/vitalij-bunechko-26-gromad-zhytomyrshhyny-otrymaly-novi-shkilni-avtobusy/