9 Листопада 13:21

Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради повідомляє, що відповідно до Закону України від 18.05.2021р. № 1444-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони», який набрав чинності 06.07.2021 р. та Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021р. №1013, які набрали чинності 05.10.2021р. Коростенська міська рада уклала договір з оператором електронного майданчику ТОВ «Е-Тендер» для проведення земельних торгів щодо земельних ділянок комунальної власності або прав на них у формі електронного аукціону окремими лотами через систему ProZorro, відповідно до Закон України «Про публічні закупівлі».