Cтартував другий етап XXIV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

3 Листопада 14:00

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, який традиційно проводять з 2000 року, покликаний сприяти утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молоді та вихованню поваги до культури і традицій українського народу.

Учасникам мовного конкурсу побажав удачі міський голова Володимир Москаленко, зазначивши, що: «Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. У цей нелегкий для країни час, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. Мова – це наша найголовніша зброя».

Конкурс проходить в IV етапи. До участі у II етапі долучилось близько 140 учасників 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Коростенської громади.

Бажаємо учасникам конкурсу здобути омріяну перемогу на всеукраїнському рівні та отримати щомісячні іменні стипендії Президента України.