Жіноча Рада міста організувала благодійний захід для дітей

3 Листопада 13:13

За підтримки міського голови Володимира Москаленка Жіноча Рада міста в період осінніх канікул організувала благодійний захід для діток з родин переселенців та родин наших захисників.

2 листопада організована група з 50 осіб відвідала Коростенський Краєзнавчий музей, де ознайомилися з історичними експонатами древлян, етнографією та культурою  древлянського краю. З уважністю розглядали експозицію особистих речей, документів, зброї героїв Коростенщини, які загинули в період російської війни.

По завершенню заходу подякували присутнім за приємну зустріч та побажали мирного неба, здоров’я та життєвого добра. Більшість відвідувачі в музеї вперше. Всі залишилися вражені від почутого та побачиного.

Жіноча Рада міста висловлює слова вдячності за надання благодійної допомоги директору Коростенського Краєзнавчого музею Польгуй Володимиру Івановичу.

Голова Жіночої  Ради      Світлана ЗАГОРУЙКО