Топ теги:
Попередження

Благоустрій Коростенської центральної міської лікарні

15 Грудня 8:49
На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Протягом 2022 року на території центральної міської лікарні проводились роботи з благоустрою території та відділень лікарні.

Вектор розвитку лікарні направлено на закупівлю надсучасного обладнання, залучення високопрофільних спеціалістів та покращення самопочуття пацієнтів, шляхом організації навколишнього простору.
Зроблено 5 паркових зон на території лікарні: три за рахунок благодійних організацій, дві – власними силами. Центральна лікарня має автономне електро- і водопостачання, що забезпечує автономність в умовах воєнного стану.
На території лікарні зроблені стежки, дитячі майданчики, зони відпочинку, огороджено територію закладу заради безпеки пацієнтів та персоналу, зроблені паркувальні місця. Тепер обмежено рух транспорту територією лікарні, шляхом контролю автотранспортних засобів, які заїжджають та виїжджають на територію лікарні.
За словами генерального директора Сергія Ковердуна, центральна міська лікарня буде кращою не тільки в області, а й однією з кращих в державі, для чого залучаються кращі спеціалісти, вивчається закордонний досвід та використовуються здобуті навички та досвід. Також, в умовах воєнного стану облаштовуються напройстіші укриття та бомбосховище закладу для можливості проведення в них операцій та перебування пацієнтів.
На території лікарні облаштовується польова кухня, яка забезпечуватиме відвідувачів, пацієнтів та персонал у разі потреби гарячею іжею.
Тож, центральна міська лікарня Коростенської громади вже розвивається європейськими темпами.
На зображенні може бути: дерево та на відкритому повітрі
Чат-бот Гаряча лінія