Коростенська громада отримала автобус від дружньої Естонії

14 Грудня 12:59

Сьогодні, 14 грудня, Коростенська громада отримала від дружньої Естонії автобус  IVECO на 43 посадочних місця, який буде призначений для потреб відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради – це і перевезення учнів до школи, спортсменів, які навчаються в Коростенській  ДЮСШ.

«Хочемо подякувати всім причетним до допомоги нашій громаді: Віталію Бунечко – голові Житомирської ОДА, Арсенію Пушкаренко – народному депутату, Юрію Тарасюку – голові Коростенської РДА та дружній Естонії.» – зазначив міський голова Володимир Москаленко.

Оскільки, Естонія взяла на себе зобов’язання у відновленні та розбудові Житомирської області, очікуємо на плідну співпрацю і допомогу Коростенській громаді.

Продовжуємо об’єднуватись та працювати заради Української Перемоги, світлого майбутнього та європейського процвітання.