Благодійний захід до «Святого Миколая»

21 Грудня 15:29

Благодійний захід  до «Святого Миколая»

Нещодавно  міський голова В.В. Москаленко, представники благодійного фонду,  Жіночої Ради міста відвідали та привітали із Днем Святого  Миколая  дітей у Коростенському  міському центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Віра, Надія, Любов». Йдеться про хлопчиків і дівчат, які опинились у  складних життєвих обставинах.

Як завжди, вихованці закладу підготували цікаву святкову програму та продемонстрували свої таланти і уміння: показали театралізовану виставу про Святого Миколая, розповідали вірші, співали пісні, танцювали. Атмосфера свята була чудовою, дійсно святковою та чарівною.

Горіли очі у малечі та сіяли на обличчях посмішки, бо про них не забув Святий Миколай, який направив до їх гостей.

Щиро побажали, щоб доля посміхнулася кожному з них, щоб на їхньому життєвому шляху зустрілися тільки хороші люди та щоб їхні найзаповітніші мрії  завжди збувалися, миру на землі.

Також подякували усім працівникам центру за добре серце та важливу справу, яку вони роблять. Завдяки цьому діти отримують таку потрібну їм допомогу. Побажали  усім, щоб  Святий Миколай оберігав кожну родину від лиха, щоб у будинках панував достаток, щоб усі  були здоровими, щасливими, мали прекрасні родини та ніколи не потрапляли в біду.

По завершенню благодійного заходу по благословенню архімандрита  Гавриїла  вихованцям закладу вручили подарунки, печиво, цукерки та фрукти.

Жіноча Рада міста, вдячна за надання  благодійної допомоги голові благодійного фонду «СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ АРХІЄПИСКОПА  МИРЛІКІЙСЬКОГО», Огороднік Ольги Григорівні та ПП салону краси «З  Любов’ю» Бондарчук Любові Миколаївні.

Спасибі ВАМ люди добрі!

Голова Жіночої Ради міста   Світлана  ЗАГОРУЙКО