єПідтримка – як отримати та де витратити 1000 гривень

21 Грудня 14:00
єПідтримка в Дії!💥 Як отримати виплату 1000 гривень від держави💸
єПідтримка — це програма допомоги бізнесу, яку ініціював Президент України. Сьогодні уряд ухвалив постанову щодо проєкту.
Як працюватиме єПідтримка — дізнайтеся з сайту 👉🏻 https://e-aid.diia.gov.ua
❓Які умови:
👉🏻COVID-сертифікат. Треба мати сертифікат про повний курс вакцинації в застосунку Дія.
👉🏻Спеціальна картка. Щоб отримати виплату, потрібно відкрити спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів, вони додаватимуться до проєкту щодня. Відкрити картку можна буде як онлайн, так і офлайн. Зауважте, отримати кошти на звичайну картку можливості НЕ буде.
👉🏻Громадянство та вік. Для участі в програмі вам потрібно бути старше 18 років та мати громадянство України.
⏰Коли старт
Пілот проєкту єПідтримка стартує 13 грудня. На першому етапі послуга з виплат буде доступна лише в застосунку Дія вже з 19.12 🙌🏼
❗️Зверніть увагу! Сертифікат з порталу Дія чи паперовий від сімейного лікаря не підходять. Отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія зараз можна як і з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.
Вакцинуйтеся, генеруйте COVID-сертифікат у Дії та очікуйте на старт єПідтримки🚀