9 Листопада 8:39
В ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «АСОЦІАЦІЯ «РАДА КЕРІВНИКІВ» ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» відбулося переобрання Директора та Заступника, склад Правління, Виконавчого директора та складу Наглядової ради.
Відбулось засідання ГО.
Перед початком процедури переобрання, було надано звіт ГО та зазначено напрямок діяльності.
Основним завданням організації є об‘єднання керівників підприємств та організацій міста з метою оптимізації процесів міста, вдосконалення та реалізація нових проєктів задля розвитку громади.
З 24-ого лютого основним напрямком діяльності організації стало надання допомоги армії та постраждалим.
Бюджет організації наповнюється щорічними фіксованими членськими внесками.
Відповідно процедурі обрання, яка зазначена у Статуті організації, строком на 5 років було обрано Дідківського Руслана Головою Правління ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АСОЦІАЦІЯ «РАДА КЕРІВНИКІВ»ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА КОРОСТЕНЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ».
«Василь Іванович Куницький задав дуже високу планку і я буду наполегливо працювати, щоб її тримати та підвищувати»,- зазначив Руслан Дідківський під час свого спітчу.
Заступником Голови було обрано Ярмолюка Олександра.
До складу членів Правління було ще обрано:
Головійчука Олега
Білошицького Олександра
Мішин Володимира
Виконавчим директором було обрано Білошицького Олександра.
Голова Наглядової ради та її члени також були переобрані.
«Сьогодні це найавторитетніша ГО, на яку рівняються більшість в місті. Завдячуючи керівникам, які є членам організації – місто стоїть, система – працює.», – додав Володимир Москаленко

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять