Топ теги:
Попередження

#ЗдороваНація: Спортсмени Житомирщини зайняли призові місця на чемпіонаті України з велосипедного спорту

9 Листопада 8:24

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 05-06 листопада в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті (всі вікові категорії), ІІІ , ІV ранг.

У змаганнях взяли участь 207 спортсменів з Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської, Луганської, Київської, Житомирської, Хмельницької, Вінницької, Харківської, Донецької, Одеської областей та м. Києва.

Житомирську область на змаганнях представляли вихованці КДЮСШ “Колос”, тренер – викладач Іван Дорошук.

Наші спортсмени вибороли одне перше та два третіх місця.

Так, серед молодших юнаків (4 кола 6 км.) здобув перемогу Артем Майковець. Ігор Вознюк в естафеті серед чоловіків (4 кола 10 км.) посів третє місце, Анастасія Фурник серед дівчат (3 кола 7,5 км.) завоювала бронзу, Андрій Петрук серед юніорів (4 кола 10 км.) – п’ятий, Олег Вознюк серед юнаків (4 кола 10 км.) – на сьомому місці.

Переможці та призери змагань отримали медалі, кубки, дипломи та цінні подарунки. Нагородження учасників проводив виконуючий обов’язки начальника Управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Андрій Щетина та срібний призер олімпійських ігор, триразовий чемпіон світу, заслужений майстер спорту Олександр Симоненко.