Конкурс бізнес-проектів 2019

10 Листопада 13:27

23 квітня 2019 року відбувся конкурс бізнес-проєктів серед шкільних команд міста. Конкурс проведено в рамках проєкту «Школа підприємництва в місті Коростень», метою якого було навчити школярів основам написання бізнес-плану.

В конкурсі прийняли участь 11 шкіл міста, які представили 16 бізнес-проєктів: Клінінгова компанія «Cleaning Pro», «Ivent-агенція «STUDIO MOOD», «Встановлення автоматів з мінеральною водою», Кінотеатр під відкритим небом «Sky-cinema», «Центр по підготовці до ЗНО «ENJOYOURSTUDY», «Нічний клуб-кафе «Attika», «Chocup» (вафельні стаканчики з шоколадом), «Апітерапія як природний метод лікування», Арт-центр «Хенд-мейд», «Комбінований сад: грецький горіх+груша», LITcafe, «Транспортний автомобільний комфорт», «Виробництво бізібордов (дошка Монтессорі)», «Каолін» (виробництво посуду з каоліну), «Виробництво футболок з авторським малюнком», «Соснові дари Полісся».

Творчі роботи школярів оцінювала експертна рада у складі: заступник міського голови Ясинецький О.А., начальник управління економіки Жилін О.В., голова ГО «Коростенська регіональна асоціація приватних підприємців» Капітанчук О.А., депутати Коростенської міської ради та представники ГО «Агенція регіонального розвитку» Боровков В.В. та Любочко С.М.

Переможцями конкурсу стали авторські колективи:

1 місце – загальноосвітня школа №13, бізнес-проєкт «Соснові дари Полісся»;

2 місце – навчально-виховний комплекс №12 «Виробництво футболок з авторським малюнком»;

3 місце – міська гімназія, бізнес-проєкти «Кінотеатр під відкритим небом «Sky-cinema» та «Центр по підготовці до ЗНО «ENJOYOURSTUDY».

Всі авторські колективи отримали дипломи, подарунки та солодощі.

Переможці, які зайняли 1-3 місця були нагороджені цінними подарунками.

До відзначення учасників приєднались: члени експертної ради – депутат Коростенської міської ради Любочко С.М. та голова громадської організації «Коростенська регіональна асоціація приватних підприємців» Капітанчук О.А., а також незмінним «солодким» спонсором став ТОВ «Твій хліб» (керівник М.М.Іскра).