Конкурс бізнес-проектів 2018 рік

10 Листопада 13:26

12 червня 2018 року відбувся конкурс бізнес-проєктів серед шкільних команд міста.

Конкурс проведено в рамках проєкту «Школа підприємництва в місті Коростень», який став переможцем конкурсу серед пілотних міст проєкту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

В конкурсі прийняли участь 13 загальноосвітніх шкіл міста, які представили 16 бізнес-проєктів: Лазертаг клуб, Магазин косметики ручної роботи, Art of Decor, Дитячий розважальний центр, Парк активного відпочинку, Minimalist healthy and organic food, Переробка пластику, виготовлення полімер піщаних виробів та їх реалізація, Diet Food Delivery, Золотий листочок, Kraft-Craft, Мобільні корн-доги, Коростенська енергетична корпорація, Компанія Smart energy, Військово-спортивний комплекс «Сіроманець», Забезпечення мешканців міста якісною питною водою, Екологічний посуд.

Творчі роботи школярів оцінювала експертна рада у складі: заступник міського голови Ясинецький О.А., голова ГО «Коростенська регіональна асоціація приватних підприємців» Капітанчук О.А., голова ГО «Рада підприємців міста Коростеня» Ярмолюк Р.В., голова правління ПАТ «Коростенський хлібозавод» Іскра М.М., представник Коростенського міського центру зайнятості Бондарчук Л.О. , депутати Коростенської міської ради та члени ГО «Агенція регіонального розвитку» Любочко С.М. і Яблонський О.А.

Переможцями конкурсу стали авторські колективи:

1 місце – загальноосвітньої школи №9, бізнес-проект «Мобільні корн-доги»

2 місце – міська гімназія, бізнес-проект «Дитячий розважальний центр»

3 місце – загальноосвітня школа №3, бізнес-проєкт «Art of Decor»

Переможці, які зайняли 1-3 місця отримали подарунки. А також, за 1 місце – сертифікат на ознайомчу поїздку в м. Львів. Всі авторські колективи отримали дипломи та солодкі подарунки.

До відзначення учасників приєднались члени експертної ради, а саме, голова ГО «Рада підприємців міста Коростеня» Ярмолюк Р.В., депутат Коростенської міської ради та член ГО «Агенція регіонального розвитку» Яблонський О.А., голова ГО «Коростенська регіональна асоціація приватних підприємців» Капітанчук О.А. та незмінний «солодкий» спонсор ПАТ «Коростенський хлібозавод» (голова правління М.М.Іскра).