Жіноча Рада міста відвідала та привітала вихованців Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей « Віра, Надія, Любов».

3 Жовтня 12:10

Нещодавно представники влади, Жіноча Рада міста, благодійники відвідали та  привітали з 20 річчям працівників та вихованців Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей « Віра, Надія, Любов».

Талановиті вихованці центру подарували присутнім чудові, творчі виступи: співали, танцювали, розповідали вірші.

Присутні гаряче аплодували діткам за їхні таланти, щирість та відкритість.

В цей день багато прекрасних слів вдячності, було сказано директору центру Борсук Олені Станіславівні та колективу працівників за щоденну сумлінну працю, віддаючи вихованцям свої знання, енергію, доброту дітям, що опинилися у важкій життєвій ситуації.

По завершенню зустрічі працівники за сумлінну працю отримали почесні грамоти та квіти, діткам передані пакунки з солодощами з побажаннями: бути здоровими, щасливими, і щоб настав мир в Україні!

Жіноча Рада міста, висловлює щирі слова вдячності за надання благодійної допомоги (квіти працівникам, цукерки  дітям) ПП директору магазину Flora VIP Luxe Савицькій Людмилі Миколаївні.

Людське ВАМ спасибі за добрі справи!

Голова Жіночої Ради міста         Світлана  ЗАГОРУЙКО