Топ теги:
Попередження

20 років Центру соцпідтримки дітей та сімей “Віри.Надії.Любові”

3 Жовтня 9:24
20 років Коростенський міський центр соцпідтримки дітей та сімей “Віри,Надії,Любові” – сотні людей, для яких це місце стало домівкою.
Привітати працівників центру та вихованців завітали заступники міського голови Наталія Чижевська, Олександр Синицький, Жіноча рада міста та випускники закладу. Незалишились осторонь і благодійні організації та народний депутата України Володимир Арешонков, від яких діти отримали солодкі подарунки.
Талановиті вихованці центру подарували присутнім чудові, творчі виступи. Багато теплих слів було сказано про директора Олену Барсук, яка є Берегинею центру, постійно піклується про діток та співробітників.
Низький уклін працівникам, які віддають вихованцям своє тепло, увагу та любов. Дякуємо за вашу працю, за вашу турботу, особливо в цей не легкий час!
Окрема вдячність опікунам та прийомним батькам – людям, які прийняли дітей, подарували їм любов, віру та надію на щасливе майбутнє, родинний затишок. Щиро дякуємо, що повірили в себе, пішли за покликом серця та стали батьками.
Кожна дитина заслуговує на сім’ю!
Чат-бот Гаряча лінія