До уваги представників бізнесу!

29 Серпня 11:00

Якщо Ви представник малого чи середнього підприємництва, підприємець-початківець, або тільки мрієте розпочати власну справу, хочете масштабувати свою діяльність та дізнатися про можливості виходу на міжнародний ринок, тоді запрошуємо Вас долучитися до форуму «Зустріч представників малого та середнього бізнесу Економічного союзу Коростенського району».

Коли: 30 серпня 2023 року о 14:00

Посилання: https://zoom.us/j/95366458797?pwd=RW4rckJnMEVla3lqbnZWRzdKNytXUT09

Ідентифікатор: 953 6645 8797

Код: 221640

Під час заходу Ви матимете змогу поспілкуватися з головними спікерами Юлією Чуфістовою (виконавчий директор ГО «Клуб Мерів») та Генрі Штеренбергом (засновник ТОВ «Економіка Довіри»), а також обмінятися інноваційними рішеннями та  унікальним досвідом з іншими учасниками, налагодити нові бізнес-контакти, прокачати підприємницькі навички та відчути єдність з однодумцями.

Нагадаємо, що 10 серпня відбулася перша зустріч з представниками Клубу мерів України, під час якої був підписаний Меморандум про муніципальне співробітництво між громадами Коростенського району. Більше інформації за посиланням.

___________________________________________________________________

Детальну інформацію про бізнес-форум дізнавайтеся за тел.: 0(67)-365-21-21 (відділ проєктного та інвестиційного менеджменту виконавчого комітету Коростенської міської ради).