13 громад Коростенського району сьогодні стали підписантами Меморандуму про муніципальне співробітництво

10 Серпня 14:23

Дана подія є знаковою, основною метою якої є участь підписантів в державних та міжнародних грантових програмах, об’єднання ресурсів громад для реалізації розвиткових проєктів, які матимуть соціальну, економічну, природоохоронну значущість для населення наших громад.

Ця подія стала можливою завдяки співпраці з “Клуб мерів України”, в рамках якої представники громад можуть створювати проєкти для територій, а також залучати інвестиційні кошти на їхню реалізацію.

У спільній зустрічі з нагоди підписання меморандуму онлайн взяли участь Юлія Чуфістова СЕО Клубу Мерів та Генрі Штеренберг засновник ТОВ «Економіки Довіри».
Керівник Житомирського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Сергій Гаращук наголосив на важливості данного об’єднання громад, що покращить можливості та в подальшому соціально-економічний стан громад.