Коростенці на змаганнях чемпіонату Житомирської області з шотокан карате-до С.К.І.Ф. показали хороші результати.
З 27 по 28 травня у Житомирі відбувалися змагання чемпіонату Житомирської області з шотокан карате-до С.К.І.Ф. Представниками нашої міської громади на змаганнях були вихованці клубу карате ,,Саторі” (керівник Берковський Юрій Анатолійович) та клубу ,,Сейкен” (Кутерженко Олександр Володимирович). За результатами змагань наша команда здобула 20 золотих
, 38 срібних
та 36 бронзових
нагород. Вітаємо з хорошим результатом наших земляків та їх тренерів.
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)