Коростенці вдало позмагалися на командному чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики.

26 Травня 10:25
З 23 по 24 травня у Житомирі проходив командний чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики🏃 серед юнаків 2006 р.н. та молодших. Нашу міську громаду на змаганнях представляла команда вихованців відділення легкої атлетики🏃 Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича, Романенко Світлани Іванівни та Суслова Віктора Миколайовича.
Результати змагань наступні:
🔹Коняєв Нікіта (КМЛ №1) – І місце (спортивна ходьба на дистанції 2000м);
🔹Карачов Андрій (КМЛ №7) – ІІ місце (біг на дистанції 400м) та І місце (стрибки в довжину);
🔹Медведчук Андрій (КМЛ №9) – IІІ місце (біг на дистанції 1500м) та І місце (стрибки в довжину);
🔹Ходаківська Анастасія (КМЛ №10) – І місце (біг на дистанції 300м);
🔹Михайленко Діана (КМЛ №10) – ІІ місце (біг на дистанції 800м);
🔹Висоцький Ярослав (КМЛ №1) – фінішував четвертим (спортивна ходьба на дистанції 2000м);
🔹Ніколайчук Сергій (КМЛ №1) – дістався фінішу п’ятим (спортивна ходьба на дистанції 2000м);
🔹Воловчук Богдана (КМЛ №1) – фінішувала п’ятою (біг на дистанції 300м) та сьомою (біг на дистанції 60м).
Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренерів і бажаємо досягнення поставлених цілей.