Результати матчу VІ туру чемпіонату Житомирської області з футболу серед чоловічих команд.

14 Червня 11:42

12 червня на стадіоні ,,Спартак” відбулася гра VІ туру чемпіонату Житомирської області з футболу серед чоловічих команд. ФК ,,Мал” зустрівся з командою ФК ,,Зоря” (смт Романів). Матч для коростенців закінчився перемогою з рахунком 6:1. Вітаємо з блискавичним результатом наших земляків та бажаємо перемоги у матчі VІІ туру, який відбудеться 19 червня в смт Попільня. ФК ,,Мал” (Коростень) зустрінеться з ФК ,,Агролайф” (смт Попільня).