Результати XV традиційного турніру з баскетболу серед юнаків присвяченого пам’яті Леоніда Сановича Шапіро.

7 Червня 13:00

З 05 по 06 червня у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону ,,Спартак” проходив XV традиційний турнір з баскетболу серед юнаків, присвячений пам’яті Леоніда Сановича Шапіро. Турнір проходив за підтримки Народного депутата України Арешонкова Володимира Юрійовича. Честь нашого міста захищали вихованці відділення баскетболу Коростенської ДЮСШ (тренер Гурінчук Андрій Вікторович). За результатами змагань команда Коростенської ДЮСШ виборола золоту нагороду. Срібним призером стала команда Київської ДЮСШ №12, а бронзу отримала команда баскетбольної академії молодих гравців. Вітаємо коростенців з перемогою та дякуємо хлопцям за цікаву гру і гарний результат.