80-та річниця визволення міста Коростеня від німецько-фашистських загарбників

29 Грудня 11:39

29 грудня минуло 80 років з того дня, коли після тяжких боїв місто Коростень було повністю визволено від німецько-фашистських загарбників. Та скільки б літ не минуло, ми не маємо права забути, якою ціною заплачено за наше сьогодення.
Біля військово-історичного комплексу «Скеля» з нагоди цієї пам’ятної дати зібрались міський голова Володимир Москаленко, секретар Коростенгської міськї ради Олександр Олексійчук, помічник депутата Тетяна Вигівська, почесний громадянин міста Олександр Лебедь, працівники виконкому.
Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим, схиливши голови перед величним подвигом визволителів.
На превеликий жаль, живих свідків тих буремних днів, визволителів нашого краю майже не залишилося, про ту страшну війну нам нагадуватимуть їх записані спогади, зняті кінофільми, написані книги, а ще – пам’ятники, біля яких пломеніють живі квіти, як частинка нашої вдячності всім, хто віддав своє життя в пекельному герці з фашизмом, хто боронив рідну землю від ненависного ворога. Пам’ять священна, вона залишається в серці кожного з нас, залишається і спонукає нас до боротьби з теперішнім ворогом – рашистами. Адже, ми коростенці є прикладом злагоджених дій, а головне – прикладом небайдужості до того, що пов’язано із пам’яттю про захисників і визволителів, героїв, які захищають свою землю, тому ми впевнено будемо робити все для того, щоб на нашій землі настав мир, довгоочікуваний мир.