Жіноча Рада міста привітала діток  з Новорічними  святами!

29 Грудня 9:45

28 грудня, за підтримки міського голови  Володимира Москаленка,  Жіноча Рада міста  з привітаннями та подарунками на Новорічні свята завітала до маленьких коростенців  у  відділення міської лікарні.

Для представниць Жіночої Ради вітання діток до свята вже стало доброю традицією, яку вирішили не порушувати навіть попри війну.

В цей день привітали маленьких пацієнтів  та їх батьків з Новорічними святами,   побажали, щоб доля посміхнулася кожному з них, щоб на їхньому життєвому шляху зустрілися тільки хороші люди та щоб їхні найзаповітніші мрії  завжди збувалися.

Майбутнє нашої держави і нашого міста – у руках підростаючого покоління. І сьогодні хочеться зробити так, щоб діти не відчували важких подій війни, щоб життя їх було солодким, як подарунки які вони отримали.

Від щирого серця дякуємо  медичним  працівникам  за важливу справу, яку вони роблять завдяки чому діти швидко одужують та отримують необхідне.

Жіноча рада міста вітає всіх жителів Коростенської громади з Новим роком та бажає,  щоб в кожному  будинку панував достаток, щоб усі  були здоровими, щасливими, мали прекрасні родини та ніколи не потрапляли в біду.

Ми висловлюємо щирі слова вдячності за надання  благодійної допомоги  Віссаріону Митрополиту Овруцькому і  Коростенському та ПП директору магазину Flora VIP Luxe Савицькій Людмилі Миколаївні.

Голова Жіночої  Ради міста         Світлана  ЗАГОРУЙКО.