8 травня – Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

8 Травня 15:45

8 травня в усьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Більш ніж століття існує ця організація, яка кожного дня виконує благородну місію, надає допомогу тим, хто найбільш цього потребує, рятуючи життя та здоров’я людей.

Привітати людей з великими добрими серцями, вручити подяки та премії прийшли почесні гості: міський голова Володимир Москаленко  та заступник начальника Коростенської військової адміністрації Юрій Ярмолицький.

«Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця ми вітаємо Вас з цим святом.  Дякуємо за Вашу відданість справі добра та милосердя. Ви дуже багато допомагаєте не тільки нашим Коростенцям, а й поза межами нашої громади,  допомагаєте вразливим категоріям населення, всім хто постраждав внаслідок збройної агресії росії проти України. За що Вам щира вдячність і повага», – вітаючи працівників та волонтерів Коростенського Червоного Хреста, наголосив міський голова Володимир Москаленко.

Український Червоний Хрест – потужна і визнана суспільством організація і не виключенням є представництво Червоного Хреста у нашому древньому місті Коростень, яку багато років поспіль очолює Людмила Шкуратова.