У Коростені відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятників та братських могил загиблим  в Другій світовій війні з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом

8 Травня 12:32

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – вперше разом із країнами Європи.  Відзначає цей День і Коростенщина.

Участь  у  церемонії покладання квітів взяли очільники міста та району, працівники відділів та управлінь виконавчого комітету Коростенської міської ради, громадськість міста.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях – тих, чиє життя забрала війна.
Свята пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Пам’ятаємо та перемагаємо.