11 Грудня 13:54

08.12.023 року відбулися громадські слухання щодо розгляду 6 проєктів детальних планів територій в межах Коростенської міської територіальної громади: за межами  населеного пункту Кожухівка, Коростенського району, Житомирської області для розміщення об’єктів автомобільного транспорту з метою уточнення містобудівної ситуації та надання  містобудівних умов та обмежень за результатом  детального плану території, по вулиці Грушевського, в районі  будинку № 108 з метою зміни цільового призначення земельної ділянки  та уточненням містобудівних умов та обмежень для будівництва автозаправного комплексу (АЗК) середнього тиску, по вулиці Сергія Кемського, 11-У з метою зміни  цільового призначення земельної ділянки  та уточнення містобудівної документації для надання містобудівних умов та обмежень для будівництва станції технічного обслуговування, по   пров. Харитини Пекарчук (пров.  3 Добролюбова) в районі будинку №6 в  м. Коростені з метою зміни цільового призначення земельної ділянки та  для уточнення містобудівних умов та обмежень із «для індивідуального садівництва» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», за межами с. Бехи, Коростенського району, Житомирської області для розміщення та обслуговування  будівель торгівлі з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, уточнення містобудівної ситуації  та надання містобудівних умов і обмежень за результатом детального плану території,  в районі вулиці Корольова,19 в с. Вороневе, Коростенського району, Житомирської області з метою зміни  цільового призначення земельної ділянки із «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», уточнення містобудівної ситуації  та надання містобудівних умов і обмежень за результатом детального плану території.

Вся процедура повністю витримана, проєкти прийнятих дозвільних рішень сесії міської ради та повідомлення про проведення громадських слухань були оприлюднені в місцевих засобах масової інформації (газета «Іскоростень» від 3 листопада 2023 р.) та на офіційному веб-сайті міста Коростеня.

Всі ДПТ розроблені сертифікованими спеціалістами, відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та дотриманням вимог ДБН Б.2.2-12:2019 “Планування і забудова територій”, ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та затвердженого сесією міської ради генерального плану міста Коростеня.