Оголошення про проведення громадських слухань 10 листопада 2023 року о 15:00 годині (детального плану нового кладовища)

2 Листопада 8:28

Виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє про проведення 10 листопада 2023 року о 15:00 годині в залі засідань міської ради (м. Коростень, вул. Грушевського, 22)  громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєктах містобудівної документації: «Детальний план території нового кладовища поза межами  населених пунктів Коростенської міської територіальної громади (колишня територія Бехівської сільської ради)» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

На виконання вимог «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, Коростенська міська рада інформує про проведення  громадських слухань проекту документа державного планування «Детальний план території нового кладовища поза межами  населених пунктів Коростенської міської територіальної громади (колишня територія Бехівської сільської ради)» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Відомості про Замовника проекту містобудівної документації:

Виконавчий комітет Коростенської міської ради (адреса: вул. Грушевського, 22,
м. Коростень, Житомирська обл., 11500, е-mail: general_department@korosten-rada.gov.ua).

1. 2. Відомості про Розробника проекту містобудівної документації:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» (адреса: вулиця  В.Чорновола, будинок 25, офіс 225, м. Київ, 01135,
е-mail: iotp.office@gmail.com).

1. Підстава розроблення:

Рішення двадцять першої сесії Коростенської міської ради VIII скликання від 06.04.2023 р. № 1206.

1. 4. Завдання на розроблення містобудівної документації:

Склад та зміст завдання на розроблення містобудівної  документації згідно  ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

1. 5. Інформація про дату,  час  і  місце  проведення громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 10 листопада 2023 року о 15:00 годині у приміщенні Коростенської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 22, м. Коростень, Житомирська обл., 11500.

1. Умови участі громадськості:

Подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

1. 7. Інформацію про місце, де у вільному доступі протягом п’яти календарних  днів до дати проведення громадських слухань можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації:

У приміщенні Коростенської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 22,
м. Коростень, Житомирська обл., 11500, на офіційному сайті https://korosten-rada.gov.ua/ та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки (інформація, внесена до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки, є публічною та відкритою. Вільний доступ до неї забезпечується через мережу Інтернет).

1. 8. Адреса, на яку можуть подаватися пропозиції та зауваження:

Коростенська міська рада (адреса: вул. Грушевського, 22, м. Коростень,
Житомирська обл., 11500) та на офіційну електронну адресу: general_department@korosten-rada.gov.ua.

1. 9. Інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень): Вигівський Володимир Васильович.