25 лютого відбулася 4 сесія Коростенської міської ради VIII скликання

26 Лютого 11:00

25 лютого відбулася 4 сесія Коростенської міської ради VIII скликання. На порядок денний пленарного засідання було винесено 108 питань. Сесія розпочала свою роботу о 10.00 год і тривала протягом 6 годин.
У роботі сесії брали участь депутати обласної та районної рад, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету, керівники підприємств, установ та організацій міста, представники засобів масової інформації.
На початку сесії заслухали підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку міста та звіт про виконання міського бюджету за 2020 рік. Також депутати Коростенської міської ради розглянули та прийняли рішення про виконання сільських бюджетів 18-ти сільських рад, внесли зміни до програм розвитку міста, положень про структурні підрозділи виконкому, Статути підприємств, розглянули блок питань, що стосувались земельних відносин. Крім того, на пленарному засіданні 4 сесії було прийняте рішення про закріплення депутатів Коростенської міської ради VIIІ скликання за визначеними округами в місті Коростені – адміністративному центрі Коростенської міської територіальної громади та за визначеними округами – населеними пунктами Коростенської  міської територіальної громади.