Особистий прийом громадян міським головою Володимиром Москаленком

26 Лютого 10:09

Закінчився особистий прийом громадян міським головою Володимиром Москаленком. Найбільше заявників турбували житлові та земельні питання, а саме, виділення житла, оформлення паїв на землю в Малій Зубовщині та Новаках, забезпечення житлом родини із Бард, в якої внаслідок пожежі згоріло помешкання. Також звернення коростенців стосувались питань щодо працевлаштування, виділення фінансування та території для ГО «Хатіко», надання комунальних послуг тощо.
За результатами особистого прийому міський голова дав відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради щодо вирішення порушених заявниками питань. Всі звернення, прийняті на усному прийомі, знаходяться на особистому контролі очільника громади.