Топ теги:
Попередження

24 лютого пройшла презентація фільму «Гостомель. Історія одного будинку».

27 Лютого 8:21
24 лютого в конференц-залі міського палацу культури до річниці повномасштабного вторгнення пройшла презентація фільму «Гостомель. Історія одного будинку». Автор фільму Віктор Шторм, який на момент початку «спеціальної військової операції» проживав в Гостомелі.
Сюжет тримає від першої хвилини до останньої та відображає емоційний стан 20-ти сусідів одного будинку, які одні з перших почули гул ворожої авіації та відчули жахи від бомбардування міста. Проте вони знаходили в собі сили вести літературні бесіди в підвальному укритті висотою всього 1,5 м та врешті-решт їм вдалось вибратися з пекла, в якому опинилось сучасне європейське місто в цивілізованій мирній Європі…
На Прем’єру в Коростені були запрошені представники органу місцевого самоврядування, бізнесу, волонтери громади, депутати районної та місцевої ради, а також українські актори та військові, які захищають незалежність України. Серед них:
– Онуфрієв Олександр-режисер
⁃ Іщенко Павло-військовий
⁃ Гузовський Юрій-актор,волонтер
⁃ Гаркавий Юрій-актор,волонтер
⁃ Молодцов Борис- актор,військовий
⁃ Ростислав-військовий
⁃ Остафійчук Іна-акторка
⁃ Ламбурський Тарас-військовий.
Під час заходу згадали як почався цей день рік тому та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в боротьбі за незалежність та свободу.
«Дуже символічно, що ми саме сьогодні зібралися для того, щоб познайомитися з творцями фільму, згадати і не забувати, що нам довелось пережити протягом року.» – такими словами розпочав захід міський голова Володимир Москаленко.
Режисер фільму Віктор Шторм висловив слова вдячності Володимиру Москаленко та Наталії Чижевській за підтримку ініціативи волонтерської поїздки до Гостомелю, допомогу в створенні та презентації фільму.
Вперше «Гостомель. Історія одного будинку» був презентований влітку минулого року в Будинку Кіно (м. Київ), а зараз його демонструють і в європейських країнах.
Протягом заходу бажаючі долучались до збору коштів для потреб військових 205 бригади територіальної оборони, які перебувають на передовій в районі Бахмуту.
Наостанок, Віктор Шторм презентував міській раді унікальний журнал «Time», на обкладинці якого Людина Року – Президент Володимир Зеленський.
Для всіх охочих познайомитися з неймовірною історією жителів будинку в Гостомелі, фільм будуть демонструвати в кінотеатрі «Прем’єра», який знаходиться на 3-му поверсі ТЦ «Місто» (м. Коростень) 02 та 03 березня о 16:20. Показ є безкоштовним, проте ви можете задонатити для ЗСУ.
Спільними зусиллями впевнено крокуємо до української перемоги! Ніколи не забудемо та не пробачимо окупантам біль наших сердець, розпач матерів та дитячі сльози…
Фільм створений за підтримки Коростенської міської ради, спільно з працівниками підприємства «Коростень Медіа».
Чат-бот Гаряча лінія