Топ теги:
Попередження

Коростенська ДПІ радить платникам окрім традиційних касових апаратів скористатися й альтернативним варіантом – програмним РРО ( ПРРО).

23 Серпня 8:20

ПРРО мають ряд переваг над своїми класичними «колегами» :

– швидка реєстрація каси та реєстрація чеків безпосередньо в ДПС;

– просте відкриття та закриття зміни, адже формування Z-звіту та його реєстрація в ДПС відбувається за спрощеною процедурою;

– фіскалізація чеків в режимі офлайн ;

– його автоматичне оновлення та відсутність потреби в сервісному обслуговуванні.

Для роботи з ПРРО платнику необхідно отримати кваліфікований електронний підпис. Перш ніж почати сам процес реєстрації ПРРО, його власник має подати повідомлення про об’єкти оподаткування, об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою 20-ОПП, потім ПРРО потрібно зареєструвати в податковій службі, подавши заяву за формою № 1-ПРРО через Електронний кабінет платника податків або інше програмне забезпечення для подання податкової звітності. У відповідь платнику надійде квитанція з унікальним фіскальним номером ПРРО. А далі залишається лише завантажити та встановити файл ПРРО на планшет, смартфон чи комп’ютер, які й будуть виконувати роль каси в пункті продажу. Особа, яка працюватиме на касі, повинна мати власний електронний цифровий підпис. Для реєстрації касира в податковій суб’єкту господарювання необхідно через Електронний кабінет платника подати повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа для касира.

Усі платники, які бажають зареєструвати ПРРО, за необхідності отримають інформаційну підтримку в Центрі обслуговування платників Коростенської ДПІ (м. Коростень, вул. Героїв Рятувальників,3).

Крім того, Державною податковою службою України розроблено спеціальний відеоурок, який допоможе швидко та просто зареєструвати програмний РРО. Ознайомитись з ним можна на вебпорталі ДПС у банері «Програмні РРО».

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія