ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

11 Лютого 13:56

ЗВЕРНЕННЯ  ДО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Відповідно до протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Коростенської міської ради (протокол №1 від 11 лютого 2021 року) «Про заходи, управлінь, відділів виконавчого комітету міської ради, підприємств, установ та організацій Коростенської міської територіальної громади щодо мінімізації наслідків ускладнення погодних умов» звертаємося до всіх керівників з проханням виділити техніку для розчистки доріг від снігового покрову.

Дякуємо за порозуміння,

Перший заступник міського голови,
перший заступник голови комісії                                          Володимир ВИГІВСЬКИЙ