Зустріч з представниками влади та громадською організацією в Центрі “Джерело Надії”

2 Грудня 13:48

Напередодні Міжнародного дня інвалідів в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело Надії» відбулась зустріч батьків з представниками місцевої влади та громадської організації «Жіноча рада».

Міський голова поспілкувався з батьками, розповів про аспекти діяльності та розвитку Коростенської громади в умовах воєнного стану.

Також Володимир Васильович  наголосив, що сьогодні, в умовах війни з фашистською росією, в пріоритеті залишається вирішення потреб дітей та подякував присутнім батькам за їх безмежну батьківську силу.

«В першу чергу вам, мамам, хочеться побажати витримки, об’єктивного сприйняття потреб та проблем діток».

Директор Центру, Євгенія Новицька, окремо подякувала міському голові за його внесок та підтримку розвитку Центру соціальної реабілітації, громадській організації «Жіноча рада» та Коростенському центру соціальних служб за невідкладну підтримку та допомогу з перших днів повномасштабного вторгнення.