Про виконання бюджету Коростенської громади станом на 1 грудня

2 Грудня 13:15

Порівняно з аналогічними показниками минулого року (січень-листопад 2021 р.) надходження до бюжету громади зменшились на 26,9 млн.грн.

У звітному періоді поточного року суттєво зменшилися надходження від сплати податку та збору на доходи фізичних осіб ( -24,8 млн.грн) та єдиного податку (-5,8 млн.грн).

До загального фонду бюджету Коростенської громади надійшло власних надходжень 422,35 млн. грн. Затверджені міською радою планові показники з урахуванням змін (в сумі 438,4 млн. грн.) виконані на 96,6%.

Отримано освітню субвенцію з державного бюджету на фінансування закладів загальної середньої освіти в сумі 154,42  млн. грн. (100% виконано).

Отримано субвенцій з місцевого бюджету в сумі 4,21 млн. грн. (виконання планового показника становить 89,9%).