Зустріч з представниками CIVITTA та EasyBusiness: обговорення концепції економічного зростання громади

10 Липня 9:36

Нещодавно ми мали честь приймати представників компаній CIVITTA та EasyBusiness, які проводять дослідження щодо можливостей застосування політики полюсів зростання в Україні. Зустріч була організована у рамках дослідження, що проводиться за підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund.

Мета зустрічі:

Основною метою зустрічі було узгодження розуміння концепції полюсів зростання, коригування методології визначення полюсів та перевірка актуальності виділених регіональних полюсів зростання для нашої громади. Під час обговорення також розглядалися можливі політики та інструменти, які можуть бути застосовані для стимулювання економічного розвитку нашої громади та взаємодії з сусідніми територіями.

Основні питання обговорення:

1. Поточна ситуація та потреби громади: Представники влади – Ясинецький Олександр Анатолійович (заступник міського голови), Стужук Володимир Миколайович (начальник управління економіки), пердставник бізнесу – Білошицький Олександр Петрович (виконавчий директор Асоціації “Рада Директорів”, підприємств міста Коростеня) поділилися своїм баченням та досвідом щодо поточних викликів та можливостей для розвитку.
  2. Концепція полюсів зростання: Обговорено методологію визначення полюсів зростання та її адаптацію до специфічних умов нашої області, представниками проекту – Ірина Озимок (керівниця програми місцевого розвитку UMAEF), Мирослав Кошелюк (експерт у сфері стратегічного планування і комунікацій), Ярослав Жидик – (проектний менеджер консалтингової компанії CIVITTA).
  3. Практичні рекомендації: Визначено інструменти, які могли б бути ефективними для стимулювання економічного розвитку та співпраці між громадами.

Результати зустрічі:

Зустріч була продуктивною та надала можливість всім зацікавленим сторонам внести свої пропозиції та коментарі. Отримані дані будуть використані для фіналізації аналітичних напрацювань, які будуть передані органам влади для впровадження відповідної регіональної політики.

Ми вдячні всім учасникам за активну участь та конструктивний діалог. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити стійкий розвиток нашої громади та всієї області.